Knínice 2010

26.09.2010 16:46

Po trošku náročnější sobotní noci jsme celkem unavené vyrazily na závody do Knínic. Jako vždycky jsme tam byly mezi prvními a tak jsme ještě stihly sledovat poslední přípravy na soutěž.

Jako první běžěly děti.  Byla to úžasná podívaná, hlavně na ty nejmenší, jak zápasí s tratí J.

Po dětech přišli na řadu družstva mužů. Ti běželi ve dvou kategoriích. S 12tkou a speciál. Tím se jejich závodění trošku protáhlo.

V kategorii 12tek se na prvním místě umístili hoši z Krasonic s časem 21:10(20:72L), druzí byli chlapci z Radkova, čas 21:15(20:98L). A třetí Nová Říše s časem 21:64(21:50P).

V kategorii na speciál se jako první umístili Strachoňovice, čas 18:75(18:47P). Na druhém Šašovice, čas 18:87(18:51P).A třetí  místo obsadili Markvartice, čas 19:87(19:72L).

No a pak jsme konečně přišly na řadu my. Šly jsme jako druhé družstvo a vybojovaly jsme si na opravdu těžké trati krásné 1. místo s časem 19:14, na pravém proudu jsme měli pujčenou proudařku z Jindřichovic(děkujeme), která sestříkla s časem 18:94. Jako druhé skončili Jindřichovické holky s časem 20:43(18:76P) a na třetím místě byly holky z Markvartic s časem 26:21(21:17P).

Odjížděly jsme spokojené, jako jední  z posledních a v poháru jsme měli limonádu J